ZPK DESPA Coop.

Информация за връзка

ZPK DESPA Coop.
6 Zdravets
Доспат, Област Смолян
Вземи насоки
Call
Напиши Оценка
Добави Снимка

бизнес описание

ZPK DESPA Coop. се намира в Доспат, Област Смолян.

Въпроси и отговори

Q1

Какъв е телефонният номер за ZPK DESPA Coop.?

Телефонният номер за ZPK DESPA Coop. е 030 452 156.
Q2

Къде се намира ZPK DESPA Coop.?

ZPK DESPA Coop. се намира на 6 Zdravets, Доспат, Област Смолян.
Q3

Има ли основно лице за контакт за ZPK DESPA Coop.?

Можете да се свържете с ZPK DESPA Coop. по телефона на номер 030 452 156.
+

Допълнителни фирми на този адрес

6 Zdravets Доспат, Област Смолян
+

Напишете коментар