Universal Komers Ltd

Информация за връзка

Universal Komers Ltd
g.k. Rodina 1, ul. "Sakar Planina" 1, 7005 Ruse, Bulgaria
Русе, Област Русе, 7005
Вземи насоки
Телефон: 082 871 720
Google Maps: Посещение
Call
Напиши Оценка
Добави Снимка

бизнес описание

Universal Komers Ltd се намира в Русе, Област Русе.

Въпроси и отговори

Q1

Какъв е телефонният номер за Universal Komers Ltd?

Телефонният номер за Universal Komers Ltd е 082 871 720.
Q2

Къде се намира Universal Komers Ltd?

Universal Komers Ltd се намира на g.k. Rodina 1, ul. "Sakar Planina" 1, 7005 Ruse, Bulgaria, Русе, Област Русе.
Q3

Има ли основно лице за контакт за Universal Komers Ltd?

Можете да се свържете с Universal Komers Ltd по телефона на номер 082 871 720.
+

Допълнителни фирми на този адрес

g.k. Rodina 1, ul. "Sakar Planina" 1, 7005 Ruse, Bulgaria Русе, Област Русе, 7005
+

Бизнеси в Пощенски Код 7005

Бизнеси в 7005: 164
Население: 9853

Категории

Shopping:  26%
Home Services:  15%
Automotive:  12%
Industry:  12%
Други:  36%

Цена

евтин:  67%
умерен:  33%
Други:  0%

Кодове на населените места

82:  47%
88:  26%
89:  14%
87:  10%
Други:  3%

Близки райони

Eastern Industrial Zone:  58%
g.k. Zdravets:  16%
g.k. Zdravets - North 1:  7%
Други:  19%
+

Статистически и демографски данни за Пощенски Код 7005

Пол

Жена:  52%
Мъж:  48%
Други:  0%
+

Напишете коментар