Town Hall Stolnik

Информация за връзка

Town Hall Stolnik
105 66, 2134 Stolnik, Bulgaria
Dolna Malina, Софийска област, 2134
Вземи насоки
Телефон: 071 543 20
Google Maps: Посещение
Call
Напиши Оценка
Добави Снимка

бизнес описание

Town Hall Stolnik се намира в Dolna Malina, Софийска област.
промишленост
Обществени и Държавни
Ангажирани в:
Local Government Office
Кодове на Международни стандарти за индустриална класификация (ISIC)
8411

Въпроси и отговори

Q1

Какъв е телефонният номер за Town Hall Stolnik?

Телефонният номер за Town Hall Stolnik е 071 543 20.
Q2

Къде се намира Town Hall Stolnik?

Town Hall Stolnik се намира на 105 66, 2134 Stolnik, Bulgaria, Dolna Malina, Софийска област.
Q3

Има ли основно лице за контакт за Town Hall Stolnik?

Можете да се свържете с Town Hall Stolnik по телефона на номер 071 543 20.
+

Допълнителни фирми на този адрес

105 66, 2134 Stolnik, Bulgaria Dolna Malina, Софийска област, 2134
+

Бизнеси в Пощенски Код 2134

Население: 2481
+

Статистически и демографски данни за Пощенски Код 2134

Пол

Жена:  52%
Мъж:  48%
Други:  0%
+

Напишете коментар