Riva-Rosen Ivanov
Информация за връзка
Riva-Rosen Ivanov
ul. "Dobrudza" 5, 7000 Ruse Center, Ruse, Bulgaria
Русе, Област Русе, 7000
Вземи насоки
Телефон:
082 873 053
Google Maps:
Посещение
Редактирам:
Редактиране или премахване
📞
Call
☆
Напиши Оценка
0
Харесване
Добави Снимка
бизнес описание
Riva-Rosen Ivanov се намира в Русе, Област Русе. Тази компания работи в следната индустрия: Магазин за инструменти.
промишленост
Пазаруване
»
Магазин за инструменти
Ангажирани в:
Търговия на дребно с железария, бои и плоско стъкло
Кодове на Международни стандарти за индустриална класификация (ISIC)
4752
Въпроси и отговори
Q1
Какъв е телефонният номер за Riva-Rosen Ivanov?
Телефонният номер за Riva-Rosen Ivanov е
082 873 053
.
Q2
Къде се намира Riva-Rosen Ivanov?
Riva-Rosen Ivanov се намира на
ul. "Dobrudza" 5, 7000 Ruse Center, Ruse, Bulgaria, Русе, Област Русе
.
Q3
Има ли основно лице за контакт за Riva-Rosen Ivanov?
Можете да се свържете с Riva-Rosen Ivanov по телефона на номер
082 873 053
.
+
Допълнителни фирми на този адрес
ul. "Dobrudza" 5, 7000 Ruse Center, Ruse, Bulgaria Русе, Област Русе, 7000
Aisberg- Daniela Petrova
Бизнес на този адрес
Atlas-K
Бизнес на този адрес
Mletsna Borsa-Ruse
Бизнес на този адрес
Neotreid
Бизнес на този адрес
Print Goat
Бизнес на този адрес
Studio Winter Roses
Бизнес на този адрес
+
Бизнеси в Пощенски Код 7000
Бизнеси в 7000:
1619
Население:
18786
Категории
Shopping:
23%
Professional Services:
14%
Industry:
10%
Други:
53%
Цена
евтин:
53%
умерен:
33%
скъп:
14%
Други:
0%
Кодове на населените места
82:
49%
88:
26%
89:
13%
87:
10%
Други:
3%
Близки райони
Ruse Center:
75%
Western Industrial Zone:
5%
Други:
19%
+
Статистически и демографски данни за Пощенски Код 7000
Пол
Жена:
52%
Мъж:
48%
Други:
0%
+
Търсене на бизнес
кафе
Пазаруване
Банки
Хотели
аптека
Таксиметрови компании
Газ
Автомобили
Красота и Спа
Find nearby businesses
+
Напишете коментар
★
★
★
★
★
Изпратете своя преглед