Pro Clima

Информация за връзка

Pro Clima
bulevard "Cherni vrah" 26, 1421 Sofia, Bulgaria
София, Област София, 1421
Вземи насоки
Телефон: 02 828 4872
Google Maps: Посещение
Call
Напиши Оценка
Добави Снимка

бизнес описание

Pro Clima се намира в София, Област София.

Въпроси и отговори

Q1

Какъв е телефонният номер за Pro Clima?

Телефонният номер за Pro Clima е 02 828 4872.
Q2

Къде се намира Pro Clima?

Pro Clima се намира на bulevard "Cherni vrah" 26, 1421 Sofia, Bulgaria, София, Област София.
Q3

Има ли основно лице за контакт за Pro Clima?

Можете да се свържете с Pro Clima по телефона на номер 02 828 4872.
+

Допълнителни фирми на този адрес

bulevard "Cherni vrah" 26, 1421 Sofia, Bulgaria София, Област София, 1421
+

Бизнеси в Пощенски Код 1421

Бизнеси в 1421: 735
Население: 8491
1421 Топлинна карта на бизнеса

Категории

Shopping:  20%
Professional Services:  14%
Други:  65%

Цена

евтин:  45%
умерен:  39%
скъп:  11%
Много скъпи:  5%
Други:  0%

Кодове на населените места

2:  52%
88:  25%
89:  13%
87:  9%
Други:  1%

Близки райони

Sredets:  6%
g.k. Lozenets:  77%
Други:  17%
+

Статистически и демографски данни за Пощенски Код 1421

Пол

Жена:  52%
Мъж:  48%
Други:  0%
+

Напишете коментар