Plasic Ood
Информация за връзка
Plasic Ood
Floor 8, Entr. A, Block Sheynov, Sheynovo 9
Русе, Област Русе
Вземи насоки
Телефон:
089 056 2150
Редактирам:
Редактиране или премахване
📞
Call
☆
Напиши Оценка
0
Харесване
Добави Снимка
бизнес описание
Plasic Ood се намира в Русе, Област Русе.
Въпроси и отговори
Q1
Какъв е телефонният номер за Plasic Ood?
Телефонният номер за Plasic Ood е
089 056 2150
.
Q2
Къде се намира Plasic Ood?
Plasic Ood се намира на
Floor 8, Entr. A, Block Sheynov, Sheynovo 9, Русе, Област Русе
.
Q3
Има ли основно лице за контакт за Plasic Ood?
Можете да се свържете с Plasic Ood по телефона на номер
089 056 2150
.
+
Допълнителни фирми на този адрес
Floor 8, Entr. A, Block Sheynov, Sheynovo 9 Русе, Област Русе
Avtor - Negoslava Bachvarova Et
Бизнес на този адрес
+
Търсене на бизнес
кафе
Пазаруване
Банки
Хотели
аптека
Таксиметрови компании
Газ
Автомобили
Красота и Спа
Find nearby businesses
+
Напишете коментар
★
★
★
★
★
Изпратете своя преглед