Okz Bul Holding Ead

Информация за връзка

Okz Bul Holding Ead
26 Aleksandrovska
Русе, Област Русе
Вземи насоки
Call
Напиши Оценка
Добави Снимка

бизнес описание

Okz Bul Holding Ead се намира в Русе, Област Русе.

Въпроси и отговори

Q1

Какъв е телефонният номер за Okz Bul Holding Ead?

Телефонният номер за Okz Bul Holding Ead е 082 507 497.
Q2

Къде се намира Okz Bul Holding Ead?

Okz Bul Holding Ead се намира на 26 Aleksandrovska, Русе, Област Русе.
Q3

Има ли основно лице за контакт за Okz Bul Holding Ead?

Можете да се свържете с Okz Bul Holding Ead по телефона на номер 082 507 497.
+

Допълнителни фирми на този адрес

26 Aleksandrovska Русе, Област Русе
+

Напишете коментар