Fito Decor

Информация за връзка

Fito Decor
Ruse Center, ul. "Otetz Paisiy" 6, 7000 Ruse, Bulgaria
Русе, Област Русе, 7000
Вземи насоки
Телефон: 082 820 982
Google Maps: Посещение
Call
Напиши Оценка
Добави Снимка

бизнес описание

Fito Decor се намира в Русе, Област Русе.

Въпроси и отговори

Q1

Какъв е телефонният номер за Fito Decor?

Телефонният номер за Fito Decor е 082 820 982.
Q2

Къде се намира Fito Decor?

Fito Decor се намира на Ruse Center, ul. "Otetz Paisiy" 6, 7000 Ruse, Bulgaria, Русе, Област Русе.
Q3

Има ли основно лице за контакт за Fito Decor?

Можете да се свържете с Fito Decor по телефона на номер 082 820 982.
+

Допълнителни фирми на този адрес

Ruse Center, ul. "Otetz Paisiy" 6, 7000 Ruse, Bulgaria Русе, Област Русе, 7000
+

Бизнеси в Пощенски Код 7000

Бизнеси в 7000: 1619
Население: 18786
7000 Топлинна карта на бизнеса

Категории

Shopping:  23%
Professional Services:  14%
Industry:  10%
Други:  53%

Цена

евтин:  53%
умерен:  33%
скъп:  14%
Други:  0%

Кодове на населените места

82:  49%
88:  26%
89:  13%
87:  10%
Други:  3%

Близки райони

Ruse Center:  75%
Western Industrial Zone:  5%
Други:  19%
+

Статистически и демографски данни за Пощенски Код 7000

Пол

Жена:  52%
Мъж:  48%
Други:  0%
+

Напишете коментар