Ey Dzhi Proparti Eood

Информация за връзка

Ey Dzhi Proparti Eood
15 Hristo Botev
Хисаря, Област Пловдив
Вземи насоки
Call
Напиши Оценка
Добави Снимка

бизнес описание

Ey Dzhi Proparti Eood се намира в Хисаря, Област Пловдив.
промишленост
Домашни услуги
Ангажирани в:
Real Estate Agency
Кодове на Международни стандарти за индустриална класификация (ISIC)
6820
Стандартни индустриални класификационни кодове
6531

Въпроси и отговори

Q1

Какъв е телефонният номер за Ey Dzhi Proparti Eood?

Телефонният номер за Ey Dzhi Proparti Eood е 089 827 2156.
Q2

Къде се намира Ey Dzhi Proparti Eood?

Ey Dzhi Proparti Eood се намира на 15 Hristo Botev, Хисаря, Област Пловдив.
Q3

Има ли основно лице за контакт за Ey Dzhi Proparti Eood?

Можете да се свържете с Ey Dzhi Proparti Eood по телефона на номер 089 827 2156.
+

Допълнителни фирми на този адрес

15 Hristo Botev Хисаря, Област Пловдив
+

Напишете коментар