Светомаркет - Русе
Профилът е бил маркиран като затворен.
Информация за връзка
Светомаркет - Русе
g.k. Zdravets, bul. "Lipnik" 62, 7005 Ruse, Bulgaria
Русе, Област Русе, 7005
Вземи насоки
Исторически телефон:
087 880 4850
Исторически часове:
Покажете
понеделник
8:00 ч. – 19:00 ч.
вторник
8:00 ч. – 19:00 ч.
сряда
8:00 ч. – 19:00 ч.
четвъртък
8:00 ч. – 19:00 ч.
петък
8:00 ч. – 19:00 ч.
събота
9:00 ч. – 17:00 ч.
неделя
Затворен
Мрежа:
www.lightshop.bg
Google Maps:
Посещение
Редактирам:
Редактиране или премахване
☆
Напиши Оценка
0
Харесване
Добави Снимка
бизнес описание
Светомаркет - Русе се намира в Русе, Област Русе. Тази компания работи в следната индустрия: Магазини за осветление.
промишленост
Домашни услуги
»
Магазини за осветление
Ангажирани в:
Магазини за осветление
Кодове на Международни стандарти за индустриална класификация (ISIC)
4759
Въпроси и отговори
Q1
Къде се намира Светомаркет - Русе?
Светомаркет - Русе се намира на
g.k. Zdravets, bul. "Lipnik" 62, 7005 Ruse, Bulgaria, Русе, Област Русе
.
Q2
Кои дни са отворени Светомаркет - Русе ?
Профилът е бил маркиран като затворен.
Светомаркет - Русе е отворено пн–пт 8:00 ч.–19:00 ч.; сб 9:00 ч.–17:00 ч.; затворен нд .
Q3
Какъв е уеб адресът (URL) за Светомаркет - Русе?
Уебсайтът за Светомаркет - Русе е
www.lightshop.bg
.
+
Допълнителни фирми на този адрес
g.k. Zdravets, bul. "Lipnik" 62, 7005 Ruse, Bulgaria Русе, Област Русе, 7005
LADY-сватбена и парти агенция
Бизнес на този адрес
Raiffeisenbank ATM / ATM Raiffeisenbank
АТМ устройства
Rudi
Бизнес на този адрес
Technohome-Zdaravets
Бизнес на този адрес
Интериор 46
Бизнес на този адрес
Руди ООД - Русе - лагери и инструменти
Бизнес на този адрес
+
Бизнеси в Пощенски Код 7005
Бизнеси в 7005:
164
Население:
9853
Категории
Shopping:
26%
Home Services:
15%
Automotive:
12%
Industry:
12%
Други:
36%
Цена
евтин:
67%
умерен:
33%
Други:
0%
Кодове на населените места
82:
47%
88:
26%
89:
14%
87:
10%
Други:
3%
Близки райони
Eastern Industrial Zone:
58%
g.k. Zdravets:
16%
g.k. Zdravets - North 1:
7%
Други:
19%
+
Статистически и демографски данни за Пощенски Код 7005
Пол
Жена:
52%
Мъж:
48%
Други:
0%
+
Търсене на бизнес
кафе
Пазаруване
Банки
Хотели
аптека
Таксиметрови компании
Газ
Автомобили
Красота и Спа
Find nearby businesses
+
Напишете коментар
★
★
★
★
★
Изпратете своя преглед