Лекарски Кабинет
Информация за връзка
Лекарски Кабинет
g.k. Druzhba I, ul. "Sredna Gora" 1, 6300 Haskovo, Bulgaria
Хасково, Област Хасково, 6300
Вземи насоки
Телефон:
088 980 1874
Мрежа:
www.d-rmario.com
Google Maps:
Посещение
Четвъртит:
Посещение
Редактирам:
Редактиране или премахване
📞
Call
☆
Напиши Оценка
0
Харесване
Добави Снимка
бизнес описание
Лекарски Кабинет се намира в Хасково, Област Хасково. Тази компания работи в следната индустрия: Здраве и медицина.
промишленост
Медицински
»
Здраве и медицина
Ангажирани в:
Извънболнична лекарска практика
Кодове на Международни стандарти за индустриална класификация (ISIC)
8620
Въпроси и отговори
Q1
Какъв е телефонният номер за Лекарски Кабинет?
Телефонният номер за Лекарски Кабинет е
088 980 1874
.
Q2
Къде се намира Лекарски Кабинет?
Лекарски Кабинет се намира на
g.k. Druzhba I, ul. "Sredna Gora" 1, 6300 Haskovo, Bulgaria, Хасково, Област Хасково
.
Q3
Има ли основно лице за контакт за Лекарски Кабинет?
Можете да се свържете с Лекарски Кабинет по телефона на номер
088 980 1874
.
Q4
Какъв е уеб адресът (URL) за Лекарски Кабинет?
Уебсайтът за Лекарски Кабинет е
www.d-rmario.com
.
+
Допълнителни фирми на този адрес
g.k. Druzhba I, ul. "Sredna Gora" 1, 6300 Haskovo, Bulgaria Хасково, Област Хасково, 6300
д-р МАРИО Янакиев
Здраве и медицина
Kingdom Hall of Jehovah's Witnesses
Бизнес на този адрес
+
Бизнеси в Пощенски Код 6300
Бизнеси в 6300:
679
Население:
54194
Категории
Shopping:
22%
Industry:
11%
Други:
67%
Цена
евтин:
46%
умерен:
33%
скъп:
20%
Много скъпи:
2%
Други:
0%
Кодове на населените места
38:
52%
88:
22%
89:
12%
87:
11%
Други:
3%
Близки райони
Haskovo Center:
37%
Voevodski:
8%
g.k. Druzhba I:
15%
g.k. Ovcharski:
8%
g.k. Uchilishtni:
14%
Други:
18%
+
Статистически и демографски данни за Пощенски Код 6300
Пол
Жена:
52%
Мъж:
48%
Други:
0%
+
Търсене на бизнес
кафе
Пазаруване
Банки
Хотели
аптека
Таксиметрови компании
Газ
Автомобили
Красота и Спа
Find nearby businesses
+
Напишете коментар
★
★
★
★
★
Изпратете своя преглед