АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин

Информация за връзка

АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин
g.k. Darvenitsa, ul. "Ivan Borimechkata" 1, 1756 Sofia, Bulgaria
София, Област София, 1756
Вземи насоки
Телефон: 087 846 3323
Часове: Покажете
Мрежа: aquadesign-bg.com
Google Maps: Посещение
Call
Напиши Оценка
Добави Снимка

бизнес описание

АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин се намира в София, Област София. Тази компания работи в следната индустрия: Зоомагазини.
промишленост
Домашни любимци »  Зоомагазини
Ангажирани в:
Aquarium Shop, Зоомагазини
Кодове на Международни стандарти за индустриална класификация (ISIC)
4773

Въпроси и отговори

Q1

Какъв е телефонният номер за АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин?

Телефонният номер за АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин е 087 846 3323.
Q2

Къде се намира АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин?

АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин се намира на g.k. Darvenitsa, ul. "Ivan Borimechkata" 1, 1756 Sofia, Bulgaria, София, Област София.
Q3

Кои дни са отворени АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин ?

АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин е отворено пн–сб 9:00 ч.–20:00 ч.; нд 10:00 ч.–18:00 ч. .
Q4

Има ли основно лице за контакт за АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин?

Можете да се свържете с АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин по телефона на номер 087 846 3323.
Q5

Какъв е уеб адресът (URL) за АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин?

Уебсайтът за АКВАДИЗАЙН Дървеница-Зоомагазин е aquadesign-bg.com.
+

Допълнителни фирми на този адрес

g.k. Darvenitsa, ul. "Ivan Borimechkata" 1, 1756 Sofia, Bulgaria София, Област София, 1756
+

Бизнеси в Пощенски Код 1756

Бизнеси в 1756: 311
Население: 12790
1756 Топлинна карта на бизнеса

Категории

Shopping:  19%
Professional Services:  12%
Други:  69%

Цена

умерен:  50%
евтин:  43%
скъп:  7%
Други:  0%

Кодове на населените места

2:  47%
88:  30%
87:  12%
89:  11%
Други:  0%

Близки райони

Malinova dolina:  17%
Mladost:  10%
Studentski Kompleks:  15%
g.k. Darvenitsa:  31%
Други:  27%
+

Статистически и демографски данни за Пощенски Код 1756

Пол

Жена:  52%
Мъж:  48%
Други:  0%
+

Напишете коментар